LITTLE KNOWN FACTS ABOUT DOğAL TAşLAR.

Little Known Facts About doğal taşlar.

Little Known Facts About doğal taşlar.

Blog Article

Ya da tam tersi, yüksek enerjimiz bulunduğumuz ortama da yansır… Bir ara bir mercan taşım vardı kaybettim. Yazıyı okuyunca aklıma geldi, en kısa zamanda tekrar alırım Şifalı taşların isimleri ve faydalarına dair bu bilgilendirici içerik için teşekkürler Duo

Doğal taş takı kullanımı için özel bir şey yapmanıza gerek yok. Doğal taş takılarınızı ordinary herhangi bir takıyı nasıl takıyorsanız takabilirsiniz. Arada sırada doğal taşlarınızı uygun yöntemle temizlediğinizden emin olmanız gerekir.

Yarı değerli doğal taş kristallerin doğadan gelen bilgeliği ve mucizesini her an yanınızda taşıyabilmeniz ve kendi ihtiyaçlarınıza göre gruplayabilmeniz için tamburlanmış formdaki kristallerimiz artworkık sizlerle.

Doğal taş temizleme işlemleri kişiler tarafından oldukça fazla gündeme gelmektedir. Doğal taşlar sertlik bakımından farklılık gösterir. Elmas gibi çAlright sert elmaslar dışında çoğu kırılgan ve kırılgandır. Katmanlı ve agregalı taşlar çatlayabilir ve selenit gibi taşlar suyla temas ettiğinde eriyebilir.

Bu üçü bilinenin aksine unutkanlığa iyi geldikleri faydaları ile kanıtlanmıştır. Aynı zamanda zekanızı açacak ruhsal sıkıntılarınızı ortadan kaldıracak sizleri rahatlatacaktır.

Doğal taş temizliği taşların nötr hale getirilmesi olarak da bilinmektedir. Doğal taşlar bulundukları yerin enerjilerinden alırlar.

Yaratıcılık ve yetenekleri destekleyen apatit taşı aynı zamanda ilham taşı olarak doğal taşlar bilinir. Ruh ve beden akışını tamamlayan bu taş sayesinde duygu, fikir ve inançlarınızı kolaylıkla dile getirebilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi her doğal taşın farklı bir rengi ve özelliği bulunuyor. Şimdi gel doğal taşların isimlerine, özelliklerine ve faydalarına daha yakından bakalım…

Bu taşlar arasında yer alan jasper ve oniks, Yay burcuna yoğun titreşimler salgılar ve dengelenmesine yardımcı olur. Aynı şekilde diğer Yay burcu taşları da ihtiyaca yönelik dengeleyici etkiler sunar.

Kalbin yegane kristali Pembe (Rose Kuvars) kişinin kendini ve başkalarını sevmesini, kalp kırıklıklarının onarılmasını, duygularda dengeyi ve uyumu destekler. 

Umarım faydalı ve yararlı olur. Yüzlerce doğal taş çeşiti vardır bunların her birinin kendine göre özelliği faydası ve yararı vardır. Taş isimleri genelde bulan kişinin soyadı almıştır. Burçlara göre uyum sağlayan doğal taşların içerisinden kendi burcunuza uygun olanı seçip kullanabilirsiniz. Alt kısımda paylaştığımız burçlara göre doğal taşlar yazımızdan burcunuza uygun doğal taşı bulup kullanmanız durumunda faydasının çAlright daha fazla göreceksiniz.

Doğal taşlar hangi hastalıklara iyi gelir, Sizlere doğal taşların faydaları ve nelere iyi geldiklerinden bahsetmek istedik. Şifalı taşlardan bahsedeceğiz. Her bir taşın kendine has bir faydası vardır. Örneğin;

Kehribar (Amber) Taşının Anlamı : Kehribar taşının bilinen faydası doğal ağrı kesici olmasıdır. Sizlere doğal taşların anlamından da bahsettik. İsimleri ve özellikleri konusunda oldukça detay vermeye çalıştık. Her taşın ismi ve anlamı farklıdır. Kehribar diğer adı "Amber " diz, bel, ve sırt rahatsızlıklarına fayda sağlar. Ruhsal sağlığı korur. Sizlere bu bloğumuz da doğal taşların isimlerinden çeşitlerinden bahsetmek istedik.

Aragonit taşının en etkin faydaları arasında kişisel gelişim üzerine olan konulardır. Duygusal anlamda bedeni dengede tutmaya propertyımcıdır. Huzur ve mutluluk veren taş olarak da bilinmektedir.

Report this page